Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Zadní cyklosedačka s adaptérem na nosič kola

Doprava zdarma
1 690 Kč

Skladem


Přidali jsme jemné výplně na ramenou a voděodolný polštář pro extra pohodlí Vašeho dítěte. Tento holandský design sedačky nabízíme v různých barevných variantách, inspirovaným Japonskem. Pro Váš komfort, sedačka se dá díky přibalenému instalačnímu balíčku upevnit již za 5 minut. Stačí nastavit opěrky a řemínky na nohou, zapnout bezpečnostní přezky pomocí jedné ruky a můžete vyrazit!

Urban Iki zadní sedačku lze namontovat na každý standardní nosič, který může převážek těžší náklad. Montážní say jsou součástí při koupi sedačky Urban Iki. Adaptér na nosič kola je možné namontovat i na E-kola, díky sofistikovanému designu. S druhým adaptérem na nosič, zakoupeným jako příslušenství,  můžete použít sedačku  na druhé kolo. Úspora peněz, rozumné myšlení!
Zadní sedačky od 9 měsíců do 6 let (max. 22 kg)

Při zakoupení sedačky je součástí barevný set, adaptér na nosič, zámek na kolo.