Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
3. prosince otevíráme prodejny FunBaby (nyní prodejny fungují pouze jako výdejní místa Po–Pá 10:00–18:00 h (více) JOOLZ Black Friday se slevami až 15 % (více)

Zavinovačka mušelínová 4ks

Až -20%
Běžná cena 1 199 Kč Akční cena od: 959 Kč

Skladem

ADEN+ANAIS Mušelínová zavinovačka - 4ks

Bezpečnost je stále hlavní starostí při vytváření sortimentu Aden&Anais Každý produkt prochází důsledným testováním před distribucí na trh . Mušelín je jemně tkaná prodyšná textilie , která vznikla v Bangladéši během středověku. Jedna z nejčistších, nejjednodušších, nejšetrnějších tkanin na světě.

Multifunkční zavinovací mušelínové šátky Aden+Anais jsou  právem zařazeny do top ten žebříčku bestsellerů pro miminka - a nejen je. 

Jsou vyrobaeny ze 100% přírodní bavlny - jedinečné svou měkkostí a prodyšností. Svým materiálem tak miminku umožňují přirozenou termoregulaci a zamezují jeho přehřátí.

Další nespornou výhodou materiálu je fakt, že čím více je perete, tím více budou měkčí a využijete je po mnoho a mnoho let. 

Využití: 

- zavinovačky (zavinování obnovuje miminkám bezpečný a útulný pocit maminčina lůna a má pozitivní vliv na kvalitu spánku) 

- pleny 

- bryndáčky

- přikrývky kočárku, autosedačky...

- přebalovací podložky

- dekorace

Materiál: 100% bavlna

Balení obsahuje: 4kusy  

Rozměry: 120x120 cm