Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, z důvodu inventury bude prodejna FunBaby v Ostravě ve dnech 28.–29. ledna 2020 uzavřena. V těchto dnech nelze vyzvednou ani osobní odběry z eshopu.

Zavinovačka Silky Soft 1ks, Tranquility beads

 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category

ADEN+ANAIS Mušelínová bambusová zavinovačka Tranquility

Bezpečnost je stále hlavní starostí při vytváření sortimentu Aden&Anais Každý produkt prochází důsledným testováním před distribucí na trh . Mušelín je jemně tkaná prodyšná textilie , která vznikla v Bangladéši během středověku. Jedna z nejčistších, nejjednodušších, nejšetrnějších tkanin na světě.

Multifunkční zavinovací mušelínové šátky Aden+Anais jsou  právem zařazeny do top ten žebříčku bestsellerů pro miminka -

a nejen je.

Jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny - jedinečné svou měkkostí a prodyšností. Svým materiálem tak miminku umožňují přirozenou termoregulaci a zamezují jeho přehřátí. Další nespornou výhodou materiálu je fakt, že čím více je perete, tím více budou měkčí a využijete je po mnoho a mnoho let.

Využití:

- zavinovačky (zavinování obnovuje miminkám bezpečný a útulný pocit maminčina lůna a má pozitivní vliv na kvalitu spánku)

- pleny

- bryndáčky

- přikrývky kočárku, autosedačky...

- přebalovací podložky

- dekorace

Materiál: 100% bavlna

Balení obsahuje: 1 kus

Rozměr: 120*120 cm