Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, v termínu 25. – 26. února 2020 bude prodejna FunBaby v Brně uzavřena z důvodu inventury. V tomto termínu není možné ani vyzvednutí osobních odběrů z eshopu. Děkujeme za pochopení.

Základna I-SIZE plus

Doprava zdarma
7 990 Kč

Skladem - ext. sklad
Takata základna I-SIZE PLUS
Základna I-SIZE BASE PLUS je určena pro dětskou autosedačku TAKATA MIDI I-SIZE PLUS pro umístění ve vozidlech vybavených systémem ISOFIX.
Základnu TAKATA I-SIZE BASE PLUS je určena pro použití s dětskou autosedačkou TAKTA MIDI I-SIZE PLUS s možností instalace v protisměru či po směru jízdy. Absolutní stabilita sedaček a pevné spojení se základnou je zachováno ve všech možných konfiguracích. Současně je zacházení se základnou TAKATA I-SIZE BASE PLUS částečně intuitivní a snadné k pochopení. Speciálně navržené barevné ukazatele Vám pomohou základnu TAKATA I-SIZE BASE PLUS správně instalovat do Vašeho vozidla (pokud nevlastníte I-SIZE vozidlo, prosím kontaktujte svého prodejce k potvrzení vhodnosti instalace do Vašeho vozidla).