Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

BUMPRIDER

Bumprider

Svezte své druhé dítko na stupátku ke kočárku značky Bumprider, které má vysokou nosnost a protiskluzovou úpravu. Sedí na každý typ kočárku na trhu.

 

Bumprider – stupátka ke všem druhům kočárků

Jestliže máte jeden kočárek, ale dva pasažéry, je stupátko jednoduchým a elegantním řešením, jak svézt oba dva své rarášky. Bumprider je novinka ze švédské skupiny EliteGroup a jedná se o několikrát oceněný produkt. Tento univerzální skateboard je kompatibilní se všemi druhy kočárků, ke kterým jej velmi snadno připevníte.

Pokud ho zrovna není potřeba, můžete ho jednoduše složit nebo sundat z držáků. Kola stupátek jsou potažená pryží, která zajištuje hladkou a klidnou jízdu a samotná nosnost je až 30 kg. Vybrat si můžete hned z několika barevných kombinací, takže je zajištěno dokonalé sladění s kočárkem.

O bezpečnost vašeho dítka se postará protiskluzová úprava povrchu a o dlouhověkost zase tvar, který kopíruje jakýkoli povrch, po jakém se zrovna vydáte.

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně
  1. BUMPRIDER
    Stupátko ke kočárku
    od: 1 699 Kč
    Stupátko ke kočárku Vhodný pro každý kočárek Bumprider je pravděpodobně nejuniverzálnější... Dozvědět se více
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně