Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Easywalker

Nechte se ohromit vysoce odolnými a lehkými kočárky Easywalker, které si hravě poradí s jakkoli náročným terénem a zároveň vás okouzlí svým designem.

 

Easywalker – terénní kočárky s odolnou konstrukcí

Koupě kočárku patří mezi nejdůležitější kroky před samotným narozením miminka. Měl by být totiž nejen pohodlný, ale také by měl vyhovovat životnímu stylu rodičů. Pokud patříte mezi aktivnější pár, který rád chodí na procházky do přírody, běhá a obecně se hodně věnuje sportu, bude vám jistě vyhovovat kočárek značky Easywalker.

Produkty Easywalker se vyznačují jednoduchým designem, lehkou a odolnou konstrukcí a schopností poradit si s jakkoli náročným terénem. Tyto skvělé golfky jsou navíc polohovatelné a lze je rozšířit o celou řadu doplňků.

Holandskou značku Easywalker založil v roce 1989 René Fluore, který se inspiroval jogger kočárky ze Spojených států. Na trh přišel s prvním tříkolovým kočárkem v Evropě a umožnil rodičům spojit péči o miminko se sportováním.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.