Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

iCandy

Vsaďte si na kočárky iCandy, se kterými vás nikdo nepřehlédne. Jsou rozkošně barevné, bezpečné a snadno se s nimi manipuluje.

 

iCandy – jedinečné kočárky v barvě ovoce

Od britské značky iCandy přivál vítr na trh jedinečné a originální kočárky, které nelze jen tak přehlédnout. Historie této rodinné firmy sahá až do roku 1930, kdy začala vyrábět helmy a autosedačky. Během několika let se zaměřila také na kočárky a přišla na trh s vlastními řadami, které ne náhodou dostaly svá jména podle druhů ovoce. Každá z nich je totiž přesně tak sladká a roztomilá a jsou doslova k nakousnutí stejně jako jejich jmenovci.

Všechny kousky se vyznačují vysokou funkčností a důrazem na absolutní bezpečí miminek. Samotné jejich provedení je velmi elegantní a nadčasové. Použité látky a materiály jsou kvalitní a odolné. Se samotnými kočárky se snadno manipuluje a sladit je můžete s doplňky stejné řady.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.