Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Dne 28.10. budou výdejní místa uzavřena. UPOZORNĚNÍ: Od 22.10. fungují prodejny FunBaby pouze jako výdejní místa pro e-shop (Po-Pá 10:00–18:00 h). Více ZDE

iCandy

Vsaďte si na kočárky iCandy, se kterými vás nikdo nepřehlédne. Jsou rozkošně barevné, bezpečné a snadno se s nimi manipuluje.

 

iCandy – jedinečné kočárky v barvě ovoce

Od britské značky iCandy přivál vítr na trh jedinečné a originální kočárky, které nelze jen tak přehlédnout. Historie této rodinné firmy sahá až do roku 1930, kdy začala vyrábět helmy a autosedačky. Během několika let se zaměřila také na kočárky a přišla na trh s vlastními řadami, které ne náhodou dostaly svá jména podle druhů ovoce. Každá z nich je totiž přesně tak sladká a roztomilá a jsou doslova k nakousnutí stejně jako jejich jmenovci.

Všechny kousky se vyznačují vysokou funkčností a důrazem na absolutní bezpečí miminek. Samotné jejich provedení je velmi elegantní a nadčasové. Použité látky a materiály jsou kvalitní a odolné. Se samotnými kočárky se snadno manipuluje a sladit je můžete s doplňky stejné řady.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.