Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Kindsgut

Za vznikem německé značky Kindsgut stojí tři mladí muži. Poté, co se stali otci, zjistili, že na trhu s výrobky pro děti něco postrádají. Chtěli produkty, které jsou vyrobené z udržitelných materiálů a přitom si zachovávají čistý a stylový design. Přišli proto s vlastní značkou, která vytváří kvalitní dětské produkty, vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů a přitom cenově dostupné pro každého. Všechny návrhy značka Kindsgut konzultuje s pediatry a dětskými psychology.

V jejich nabídce najdete krásně zpracované dřevěné hračky, nadčasový nočník, skákací zvířátka na zahradu a mnoho dalších produktů, které si zamilují jak rodiče, tak jejich děti.


Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Nastavit sestupně
  1. KINDSGUT
    Dětský nočník
    899 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Nastavit sestupně