LOVI

Krmení s láskou
Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii značka LOVI přináší inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících maminek i výrobky pro alternativní krmení.

Portfolio značky LOVI zahrnuje především elektrické i ruční odsávačky mateřského mléka, které jsou doporučovány předními laktačními poradkyněmi v České republice a další praktické pomůcky ke kojení při problémech s laktací. Dalšími, prémiovými produkty značky LOVI jsou antikolikové lahvičky se speciálním odvzdušňovacím systémem, díky kterému se minimalizuje dětská kolika, dynamické savičky, díky kterým lze přirozeně kombinovat kojení a krmení z lahve či dynamické dudlíky v trendy designech a kolekcích, které nenarušují sací reflex miminka. Maminky mají v oblibě také hrnečky od značky LOVI, zejména hrnečky se silikonovým pítkem pro plynulý přechod z pití z lahvičky nebo hrnečky se systémem 360°, díky kterým se učí děti pít jako ze skleničky.

Produkty značky LOVI se vyznačují stylovými designy, trendy motivy a nádhernými barvičkami pro holčičky i chlapečky.

Poznejte i Vy svět LOVI…


Zobrazení Mřížka Seznam

73 položek

na stránce
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

73 položek

na stránce
Nastavit sestupně