Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

MIMI CONCEPT

Mimi Concept

Dopřejte svému prckovi pocit bezpečí a nerušený spánek v dětských hnízdečkách české značky Mimi Concept, která jsou měkká, prodyšná a antibakteriální.

 

Mimi Concept – dětská hnízdečka z měkčené bavlny

Každá maminka si přeje jen jediné – dopřát svému miminku klidný spánek a krásné sny. Ten se však neobejde bez pocitu bezpečí, jaký miminko jinak zná jen z maminčiny náruče. Ten mu může navodit útulné a měkké dětské hnízdečko z měkčené bavlny, ve kterém usne váš malý poklad jak dudek.

S takovými přišly tři české maminky, které se do konceptu dětských hnízd zamilovaly, ale na českém trhu je postrádaly. Založily tak značku Mimi Concept, jejíž prvotní produkty testovali právě malí spáči. 

Hnízda i veškeré další produkty jsou vyráběny zde v České republice z materiálů, které byly velmi pečlivě vybírány a zajišťují jejich prodyšnost a antibakteriální úpravu. Všechny výrobky se mohou chlubit certifikátem Oeko-Tex Standard 100 a jsou citlivé k dětské pokožce.

Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Nastavit sestupně