Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

RUDOLFS

Rudolfs

Prémiové organické výživy s vysokou nutriční hodnotou bez chemických přísad, lepku a přidaného cukru. Dopřejte svému miminku to nejlepší! 

 

Rudolfs – kvalitní příkrmy pro nejmenší

Pod značkou RUDOLFS se skrývá lotyšská společnost Lat Eko Food, která působí na trhu již několik let a vyrábí prémiové BIO dětské příkrmy. Pokud i vy chcete pro svoje miminko tu nejlepší možnou stravu, firma RUDOLFS je ta pravá!

 

Všechny dětské pokrmy jsou bez konzervačních látek, přidaného cukru a zahušťovadel. Suroviny pro výrobu pochází z pečlivě vybíraných certifikovaných organických farem. Složení jednotlivých pokrmů je konzultováno s dětskými lékaři, aby bylo zaručené, že vaše miminko dostane vše, co potřebuje ke správnému vývoji.

 

Firma také disponuje mnoha certifikáty kvality a bezpečnosti. Vybírat můžete z široké škály ovocných přesnídávek a masových či zeleninových příkrmů. Rozmazlujte své miminko lahodnou chutí v BIO kvalitě!

Nelze najít produkty odpovídající výběru.