Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

TWF

Toho, že nábytek do dětského pokoje nemusí působit vyloženě dětsky a být pouze na pár let, si je značka TWF vědoma. Všechny výrobky TWF jsou navrhovány s ohledem na nejnovější trendy a důrazem na snadné a pohodlné použití pro rodiče i jejich děti. TWF nábytek je charakteristický svou kvalitou, funkčností a jednoduchým holandským designem, kterým vás jednoduše okouzlí.

Ať už se rozhodnete pro dětskou skříň a komodu či jiný výrobek, jistě oceníte inovace, kterými TWF své produkty vybavuje – třeba měkké zavírací kluzáky a dveřní závěsy, díky kterým se vaše miminko nevzbudí, až budete zavírat dveře či zásuvku. I to je důvodem, proč se firma pyšní mnoha vítěznými cenami.


Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně
  1. Nyní nedostupné
    TWF
    Komoda Parma, Bílá/Natural
    Běžná cena 5 199 Kč
    Akční cena 4 679 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně