Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Valco

Vsaďte si na kočárky značky Valco, které dalece přesahují bezpečnostní normy a předčí vaše očekávání. Oceníte jejich snadné ovládání a praktické prvky.

 

Valco – ty nejbezpečnější kočárky pro vaše miminko

Ačkoli se může zdát, že výběr kočárku je nelehkým rozhodnutím, značka Valco vám toto rozhodování opravdu ulehčí. Jejich kočárky nejen splňují, ale mnohdy dalece překračují nejpřísněji stanovené bezpečnostní normy celosvětového měřítka.

Během navrhování nových modelů se firma inspiruje potřebami rodičů a snaží se jejich očekávání překonat. Kočárky jsou tedy nejen příjemné a pohodlné pro děti, ale také velmi snadné na ovládání pro jejich rodiče.

Australská značka Valco čerpá ze svých více než padesátiletých zkušeností a hraje prim nejen na trhu v Austrálii, ale také po celém světě. Jejím mottem je uspokojení požadavků zákazníků, kteří mají různý životní styl i různé požadavky, a výtečně se jim daří toto krédo plnit.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.