Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Zvlhčovač vzduchu, White

 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category
Elegantní design
Sphere zajišťuje, že váš osobní prostor bude mít optimální vlhkost. Tento kompaktní, elegantní zvlhčovač vzduchu je ideální pro menší prostory a může s Vámi cestovat z místnosti do místnosti.

Tichý a úsporný
Ultrazvuková technologie produkuje chladnou páru během několika sekund. Tato zvlhčovací technika je energeticky úsporná a tichá, zároveň absolutně bezpečná.

Snadné použití
Sphere můžete ovládat pomocí osvětleného panelu na horní části zařízení. Časové a intervalové režimy jsou ideální pro noční použití a prodlužují dobu chodu při naplněné nádržce na vodu.

Zapnout světla
Přídavné noční osvětlení navodí mystickou a příjemnou večerní náladu. Noční světlo využívá energeticky úsporné LED diody a může být ovládáno samostatně.

SPECIFIKACE:

Výkon – 15 W
1l nádržka na vodu
Zvlhčování 360 stupňů
LED osvětlení
Max. produkce páry – 130ml/h
Funkce časovače a intervalu na 1,2,4 hodiny
Upozornění na prázdnou nádržku
Velikost plochy – až 15 m2
Vhodné pro aromaterapii
Ultrazvuková technologie