Ve FunBaby chápeme, že rodičovství je práce na plný úvazek. A i když je odměna v podobě malého človíčka rostoucího přímo před očima penězi nevyčíslitelná, často je to pořádná fuška. Proto vždy myslíme především na to, jak vám ulehčit rodičovské povinnosti. Podívejte se na 5 konkrétních způsobů, kterými si u nás ulehčíte život.

# 1 Nakoupíte on-line i na kamenné prodejně

Už vám roste v bříšku miminko, a tak dáváte přednost nákupu v klidu a pohodlí svého obýváku? Nebo naopak preferujete osobní návštěvu prodejny, kde se můžete snadno poradit se zkušeným personálem a veškeré zboží si i vyzkoušet?

U nás si můžete vybrat tu variantu, která vám vyhovuje víc. S objednávkou online tak můžete začít ihned na našem e-shopu, naše prostorné kamenné prodejny najdete v Brně nebo Ostravě a brzy plánujeme i otevření pobočky v Praze.

Naše prodejny jsou opravdovým rájem dětí. Jsou zařízeny tak, aby se v nich celá rodina cítila maximálně pohodlně a měla náležitý klid. Proto si také můžete odpočinout v naší kavárně, kde máte možnost svoji ratolest zabavit v dětském koutku. Váš doprovod pak určitě nepohrdne dobrou kávou a zajímavým čtivem.

# 2 Najdete vše, co potřebujete

Když na to přijde, svoji ratolest u nás kompletně vybavíte během jediného nákupu. Nikam jinam už nemusíte. V našem sortimentu totiž najdete vše potřebné – od kočárků přes autosedačky až po dětskou výživu nebo dětské oblečení.

prodejna FunBaby se sortimentem Stokke

Na prodejně najdete rozsáhlý sortiment od světových značek, jako je třeba Stokke.

Protože máme zázemí v podobě rozsáhlých prodejen a skladů, většinu z nabízeného zboží máme skladem. Díky tomu jsme schopni značnou část objednávek expedovat ihned, a tak budete mít své zboží, objednané z e-shopu, co nevidět doma.

# 3 Zařídíte se podle svých priorit

Myslíme na všechny rodiče a miminka. Proto u nás najdete stylové kousky pro maminky s náročným vkusem, technicky precizní produkty poskytující maximální bezpečí i jednodušší a dostupnější modely pro ty, kteří přemýšlí spíš ekonomicky.

Tomu odpovídá i portfolio námi nabízených značek – od stylových kočárků Bugaboo, Elodie Details nebo Neonato přes maximálně bezpečné autosedačky Britax až po praktické a dostupné výrobky značky Zopa. S celou řadou značek navíc udržujeme užší spolupráci, takže jsme schopni vám následně poskytnout nadstandardní péči.

# 4 Na výběr nejste sami

Rozsáhlá nabídka je skvělá věc za předpokladu, že přesně víte, co chcete. Co když ale máte spíš mlhavou představu? V kamenné prodejně vám s výběrem pomohou naše šikovné prodejní asistentky, na našich webových stránkách pak neustále rozšiřujeme tuto blogovou sekci plnou užitečných rad, tipů a triků. A pokud si něčím nejste jistí nebo máte jakoukoliv připomínku, určitě nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme.

výběr kočárku v prodejně FunBaby

Výběr kočárku v prodejně FunBaby.

# 5 Máte se na koho spolehnout

Dětskému vybavení se věnujeme už přes 25 let. To je jedna generace. Za tu dobu jsme nasbírali celou řadu zkušeností, a tak víme, co všechno stávající i budoucí maminky trápí. Díky tomu se na nás můžete za všech okolností spolehnout a obrátit pro radu, nebudete první ani poslední.

Naším posláním je usnadnit vám první roky rodičovství a vašim dětem jejich první kroky. Ulehčete si s námi obojí i vy – prohlédněte si náš e-shop nebo nás rovnou navštivte na naší prodejně. Těšíme se na vás.

Zdroj fotek: funbaby.cz, unsplash.com