Animal Snack Mat, Cool Grey

637 Kč
Původně: 749 Kč 15

Momentálně nedostupné
Očekávané datum dostupnosti: čtvrtek, 8. prosince 2022

Sada misky a podtácků Matchstick Monkey ve svěžích barvách a hravém designu promění každé jídlo v zábavu.

Kreativní design nádobí umožňuje malým dětem rozvíjet jemnou motoriku přiřazováním obličejů zvířat k přihrádkám na podložce, které připomínají puzzle. Tato hravá dětská sada je dokonalým nástrojem pro servírování vyváženého jídla a oddělování různých textur a skupin potravin. Malé děti mohou svačit samy a krmit se z několika misek, což podporuje a rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí.

Povrch podložky je navržen tak, aby absorboval kapky a rozlité tekutiny. Protiskluzový materiál zajišťuje, že misky zůstanou při krmení na svém místě, takže se vám nestane žádná nehoda s rozlitím nebo vysypáním.

Misky neobsahují BPA a ftaláty a lze je také mýt v mikrovlnné troubě a myčce nádobí, takže se velmi snadno čistí. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího silikonu LFGB, označovaného také jako "platinový silikon".

Přidaná antimikrobiální ochrana BioCote® ničí 99,9 % mikrobů a zabraňuje množení bakterií na povrchu výrobků. Zajišťuje maximální hygienu, bezpečnost a zdravotní nezávadnost výrobků. Díky ochraně BioCote je váš výrobek hygieničtější, čistší a vypadá déle jako nový.

 Vlastnosti:

Protiskluzový materiál, který zabraňuje převrácení,
Neobsahuje ftaláty a BPA,
lze je mýt v myčce, chladničce a mikrovlnné troubě,
s antimikrobiální technologií BioCote®,
materiál: certifikovaný silikon LFGB,
rozměry podložky: 34,5 x 23,5 cm
vhodné pro děti od 9 měsíců.