Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Krosny na děti

S miminkem se často dostanete do situací, kdy vám bude klasický kočárek vyloženě překážet. A ačkoli si dnes můžete vybrat i ze sportovních kočárků vhodných do přírody, občas přijde vhod, když můžete mít miminko u sebe a přitom obě ruce volné. Nošení miminka v šátcích nebo v krosničkách vám tuto svobodu umožní a vzájemná blízkost zároveň upevní vztah mezi vámi a vaším miminkem, které vám chce být co nejblíže. Je jen na vás, jestli zvolíte cestu šátkování nebo praktického nosítka, z obou možností nabízíme jen to nejlepší třeba od značek Tula a Ergo Baby.

Možnost nošení děťátka u sebe oceníte nejen jako pohodlnější variantu během cestování, ale také z pohledu bezpečnosti. Ergonomická nosítka, krosny i správně uvázané šátky se totiž příznivě podílí na správném vývinu dětských kyčlí a děťátko tedy zdravě poroste.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.