Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. SLEVY až 70 % (více...) PROVOZNÍ DOBA prodejen v období nouzového stavu (zde...)

Úklid a praní

Pravidelné praní je v obzvláště v mateřství nikdy nekončící proces a leckdy se pračka ani nezastaví. Mít miminko je zkrátka radost, ale také kolotoč plný uklízení, čištění a sterilizace lahví a praní, a to ať už perete látkové pleny pro prcka nebo spodní prádlo a kojící podprsenky pro sebe. Malá miminka jsou náchylná k nemocem a všemožným bakteriím, je proto opravdu důležité, aby bylo vše kolem čisťounké. Ulehčit práci si často můžete speciálními přípravky právě na čištění a praní. U nás najdete ty největší pomocníky třeba od značek Nuvita a Suavinex.

Na FunBaby se zkrátka snažíme mít vše potřebné pro maminky, abychom jim co nejvíce období těhotenství a mateřství usnadnili, a myslíme opravdu na vše. S čištěním lahví vám pomohou třeba speciální sterilizátory, které často plní také funkci ohřívače.


Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně
  1. Externí sklad
    NUVITA
    Zvlhčovač studená pára
    1 449 Kč
    Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Nuvita s ionty stříbra Dozvědět se více
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně