Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím

Blog

UPOZORNĚNÍ:Z důvodu nařízení vlády slouží prodejny pouze pro výdej e-shopových objednávek. Vratky a reklamace na prodejnách dočasně nepřijímáme. Více ZDE.

Vítejte v našem blogu :) 

Rodičovství s sebou nese spoustu otázek a mnoho nových situací, ve kterých bychom Vám rádi pomohli se zorientovat. Protože máme bohaté zkušenosti se zájmy a potřebami rodičů a protože víme, co řešíte, nad čím v diskuzích polemizujete nebo kde hledáte novinky, rozhodli jsme se s Vámi podělit.

Na našem e-shopu jsme pro Vás vytvořili sekci RADY A TIPY. Nabídneme Vám nové pohledy na známe situace, a dáme prostor k diskuzi. Každý týden nový článek na téma, které Vás zajímá.

Inspirujte se, komentujte a dejte nám i vy sami nové podněty. A navíc, pokud rádi píšete a máte chuť se k nám připojit, tak neváhejte a pošlete nám svůj článek či nápad na téma na [email protected]. Oceníme Vaše zkušenosti i vlastní vychytávky a určitě se ozveme zpět.

Těšíme se na Vás.


Podmínky práce při mateřské a rodičovské
Kvalitní a dostupná výbavička? Poznejte značku Zopa
Koupání jako nejoblíbenější část dne. Jak na to
Jak zabavit děti, když nemůžou ven? Rozvíjejícími hračkami
Lehký a skladný sportovní kočárek. Jak ho vybrat
Jakou autosedačku zvolit po vajíčku
Koronavir a děti, je potřeba se obávat?
Odrážedlo nebo tříkolka? Čím začít
Tatiana Žideková: Cvičení v těhotenství mi pomohlo k spokojené holčičce
Rodičovský příspěvek v roce 2020: Co je jinak
Jak vařit a uchovávat první příkrmy
Ježíškova poradna: Jaké dárky udělají radost těm nejmenším