Dvě autosedačky, Kidfix i-Size a Dualfix Plus, si nedávno vysloužily prestižní ocenění GERMAN DESIGN AWARDS 2024. Tohle ocenění vyzdvihuje produkty, ktré jsou néjen hezké na pohled, ale taky super praktické a inovativní. A kdo tohle ocenění rozdává?

Německá Rada pro design, která od 50. let minulého století hledá a oceňuje ty nejlepší kousky s unikátním designem.

Kidfix i-Size: Pohodlí a bezpečí pro vaše poklady

Kidfix i-Size je ten typ autosedačky, na kterou se můžete plně spolehnout na jakékoliv cestě. Je to jako malý bezpečný bunkr pro děti od 3,5 do 12 let. Díky spolupráci s automobilkami je tato autosedačka na špici bezpečnosti, a to i podle těch nejpřísnějších evropských norem. Má spoustu chytrých vychytávek, jako je extra ochrana proti nárazům z jakéhokoliv směru, a navíc je navržená tak, aby byla maximálně pohodlná i na delší cesty.

 kidfix i-size

Dualfix Plus: Otočná autosedačka, která usnadní život

Dualfix Plus je jako malý revoluční obrat v autosedačkách. Díky tomu, že se dá otočit o 360 stupňů, je snadné dítě do autosedačky usadit a zase vyndat. Ať už chcete, aby vaše malé cestovalo čelem nebo zády, a to až do 20 kg, Dualfix Plus to zvládne. Navíc je bezpečná jak pevností, s hlubokými bočními ochranami a pětibodovým bezpečnostním pásem.

 Dualfix Plus

Proč zvolit tyto autosedačky?

Britax Römer ví, co dělá, když jde o bezpečnost a design. Tyhle autosedačky nejen že perfektně ochrání vaše největší poklady, ale také vypadají dobře a skvěle se hodí do moderních aut.