Vše pro moderní rodiče a jejich dítě...

To je krédo naší společnosti FunBaby. Již od roku 2011 přinášíme veškeré nezbytnosti pro vaše děti té nejvyšší kvality. Spolupracujeme s desítkami moderních, světoznámých značek nabízejících komfortní, designové, ale zároveň bezpečné produkty. Díky dlouhodobé a úzké spolupráci s těmito značkami vám novinky ze světa dětského zboží přinášíme jako první v České republice a na Slovensku.

Je jen na vás, zda raději nakupujete z pohodlí domova přes internet, nebo si chcete každý produkt sami důkladně vyzkoušet a prozkoumat. FunBaby nabízí obojí. Kromě e-shopu lze nakupovat ve dvou kamenných prodejnách s moderními, prostornými showroomy  v Brně a v Ostravě.

Provozovatelem FunBaby je rodinná firma s 28letou tradicí Baby Direkt s.r.o. Rodinné prostředí, přátelská atmosféra a vysoká úroveň služeb je přesně to, co vám kromě našeho rozsáhlého sortimentu chceme nabídnout. V prodejnách i na našem e-shopu na vás čeká proškolený personál, který bude schopný odpovědět na všechny vaše dotazy a jistě vám poradí i něco navíc.

Aby pro vás nakupování bylo ještě příjemnější, otevřeli jsme v brněnské prodejně kavárnu. V té si po nákupech odpočinou u lahodné kávy nejen rodiče, ale také děti. Čeká na ně vybavený dětský koutek, ve kterém mohou rovnou vyzkoušet některé z produktů.

Pokud dětskému zboží propadnete stejně jako my, máme pro vás vždy v záloze připraveno mnoho dalších akcí spojených s našimi značkami. Na našem facebooku a instagramu můžete sdílet své zkušenosti, soutěžit o zajímavé ceny nebo se seznamovat s novinkami na setkáních plných maminek, dětí, kočárků, sedaček a hraček.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU