Autosedačka Anoris T i-Size

CYBEX
Autosedačka je od 76 - 115 cm, od 15 měsíců až do cca 6 let, do 21 kg.
Doprava zdarma
19 490 Kč
SLEVA 3 % při registraci do věrnostního programu

Skladem

Anoris T i-size
Autosedačka je od 76 - 115 cm, od 15 měsíců až do cca 6 let, do 21 kg.

Autosedačka myslící dopředu
Představte si dětskou sedačku, která kombinuje veškerý komfort jízdy po směru bez kompromisů v oblasti bezpečnosti. Buďte v kontaktu se svým dítětem přes zpětné zrcátko, zatímco víte, že díky revoluční Airbag technologii bude v bezpečí autosedačky s dostatečným prostorem pro nohy, která s ním roste. To je Anoris T i-Size – bezpečná, inteligentní, myslící dopředu.

Revoluční technologie airbagu
Roky pečlivého výzkumu a stovky testů dělají z Anoris T i-Size optimální volbu pro ochranu vašeho dítěte. Bezpečně podporuje citlivou hlavu, krk a páteř vašeho děťátka – aktivuje se okamžitě, když to potřebujete. Díky revoluční technologii airbagu, který je integrovaný v bezpečnostním pultíku, je sedačka v poloze po směru jízdy neporovnatelná s kteroukoliv konkurenční autosedačkou na trhu na poli bezpečnosti.

Nejlepší komfort
Anoris T i-size nabízí nejvyšší úroveň pro dítě i pro rodiče díky dostatečnému prostoru pro nohy, větší mu kontaktu mezi rodičem a dítětem a lepší možnosti interakce. Intuitivní instalace předchází možnosti špatného nastavení sedačky, usazení a zabezpečení dítěte v sedačce je rychlejší a jednodušší.

Bezpečnost bez kompromisů
Objevte ještě více funkcí Anoris T i-Size. Sedačka směřující po směru jízdy, která poskytuje bezkonkurenční bezpečnostní výkon z hlediska aktivní a pasivní ochrany.

MNOHOSTRANNÁ OCHRANA

Mnohostranná ochrana
Anoris T i-Size dále chrání citlivou hlavu a krk vašeho dítěte pomocí systému lineární ochrany při bočním nárazu, který absorbuje síly nárazu v materiálech skořepiny sedačky pohlcujících energii.

Intuitivní bezpečnost
Anoris T i-Size je vybavena ochranným štítem One-Click Impact Shield – spolehlivý a bezproblémový způsob, jak zajistit vaše dítě v sedačce. Zažijte snadné nastupování a řiďte s jistotou s vědomím, že vaše děťátko bezpečně odpočívá v dosud nejpokročilejší autosedačce.

Technické parametry
UN R129/03 i-Size
od 15 měsícu do 6 let (76 - 115 cm), do 21 kg