Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

Autosedačka Dualfix 2 R

BRITAX RÖMER
Revoluční připoutání a akční flexibilita vám uvolní ruce!   Od narození – 4 let | 0–18 kg
Novinka Doprava zdarma
od: 8 990 Kč

Skladem

Cestujte bezpečně a s noblesou

S flexibilní autosedačkou DUALFIX2 R se vám bude cestovat jedna báseň. Díky převratné funkci otočení o 360° bude usazení a připoutání vašeho děťátka velmi jednoduché. Stejně jako změna polohy z orientace proti směru na pozici po směru jízdy nebo její velmi snadné polohování, klidně i za jízdy. Tak se těšte! S DUALFIX2 R vás totiž čeká neuvěřitelně pohodové cestování.

V cuku letu připoutat a může se jet!

Všichni rodiče ví, že péče o mrňousky dá někdy pořádně zabrat, zvláště když se chystáte mimo domov. Tak proč si cestování neusnadnit? S autosedačkou DUALFIX2 R se mnohé nepříjemné rutinní záležitosti stávají pohodové. Prostě pouhým stisknutím tlačítka autosedačku otočíte směrem k otevřeným dveřím vozu, což vám usnadní uložení dítka do autosedačky a zapnutí pásů. Pak už stačí autosedačku jen otočit zpět do požadované pozice, dokud nezapadne na místo, a můžete v klidu vyrazit.

Variabilita pro vaše rostoucí dítě

Sedačka DUALFIX2 R je tak všestranná, že je vždy otočena správným směrem. Do váhy dítěte 18 kg ji můžete používat proti směru jízdy, přičemž krátká ochrana proti rotaci dítku poskytne větší prostor pro nohy. Na druhou stranu, až je vaše dítě dostatečně velké, můžete autosedačku stisknutím tlačítka otočit po směru jízdy.

Hýčkejte svého mrňouska pohodlím

Bez ohledu na to, zda chce vaše dítě zvědavě pozorovat okolní svět nebo klidně spát, autosedačku DUALFIX2 R s několika naklápěcími polohami nastavíte do polohy, která je pro vaše dítko v danou chvíli nejpohodlnější. Dokonce i za jízdy.

Rozměry (V x Š x H)
70 x 45 x 53 cm

Váha výrobku
14 kg