Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Kočárek pro aktivní rodiče BOB REVOLUTION PRO jen nyní za neuvěřitelných 12.990 Kč. Kočárek B-Motion 4 Wood Brown dnes pouze za 5.490 Kč.

Bee5 prodyšná stříška, Gray Malin

BUGABOO
Pro sezónu jaro a léto 2020 se Bugaboo spojilo s uznávaným uměleckým fotografem Grayem Malinem na dokonalém letním doplňku: svěží sluneční stříška potištěná v limitované edici s proslulou australskou pláží Bondi. Limitovaná...
 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category

Pro sezónu jaro a léto 2020 se Bugaboo spojilo s uznávaným uměleckým fotografem Grayem Malinem na dokonalém letním doplňku: svěží sluneční stříška potištěná v limitované edici s proslulou australskou pláží Bondi. Limitovaná stříška je ideální pro kreativní rodiče milující design.

Gray Malin je známý pro své jedinečné letecké snímky nejúžasnějších pláží na světě. Jeho fotografie, pořízené z vrtulníků, jsou epickými oslavami barev a vzorů a zachycují podstatu letní krásy.

Chrání dítě před slunečními paprsky (UV ochrana UPF 50+) a díky postranním prodyšným průduchům příjemně větrá. Střížku lze nastavit do několika poloh a tím si určit míru ochrany před sluncem, jak je zrovna potřeba  je vybavena zipy po jejich otevření ji lze roztáhnout po celém kočárku s tím, že poslední část je zároveň i moskytiéra. Díky své teflonové vrstvě je rovněž rezistentní vůči vodě.

Údržba:
• Prát max na 30 °C (studená voda)
• Nebělit
• Nežehlit
• Nesušit v sušičce

Materiál stříšky: 100% polyester