Ergonomické nosítko One

BABY BJÖRN
Toto nové nosítko bylo vyvinuto pro novorozence a perfektní použití v prvních měsících života, protože tehdy potřebuje miminko hodně blízkosti.
Číst dále
Doprava zdarma
5 370 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Na objednávku – termín upřesníme

Nosítko BabyBjörn One je inovovaným modelem předchozího nosítka. BabyBjörn One je ideální pro rodiče, kteří žádají ergonomické nosítko s nebývalým komfortem a chtějí nosit své dítě různými způsoby. Dítě lze v nosítku nosit vpředu i na zádech, přitom vždy pohodlně pro rodiče i dítě. Nosítko BabyBjörn One je tak jediné nosítko, které kdy budete potřebovat.

Nosítko ze série 3D Mesh je šito z 3D síťoviny, díky niž je prodyšnější a rychleji schne. Tato verze je tak ideální do letních měsíců nebo na dovolenou do teplých krajin.

Multifunkční nosítko BabyBjörn One je vhodné od novorozenců až do cca 3 let věku dítěte. Vyvinuto ve spolupráci s pediatry, toto nosítko nabízí dostatečnou oporu zad, hlavy a boků a díky ohebnému materiálu zůstává dítě v přirozené poloze s kulytými zády ve tvaru C.

Nosítko ONE – pro zdravé boky a kyčle

International Hip Dysplasia Institute (Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu) testoval nosítko One, a schválil jej jako ergonomické, které poskytuje zdravou polohu pro kyčelní klouby dítěte. Boky novorozence jsou podepřeny a drženy v optimální poloze  s nohama mírně vytočenýma ven. To podporuje správný vývoj kyčelního kloubu, tolik důležitého v prvních měsících života dítěte.

4 možnosti nošení vpředu či na zádech

Hned čtyři různé možnosti nošení dítěte včetně speciální pozice pro novorozence a navíc s možností nošení vpředu nebo na zádech.

 • Pro novorozence uvítáte speciální výšku, díky které můžete miminko nosit vysoko, na hrudi blízko srdce, s čelem směrem k vám.
 • Jakmile miminko povyroste, jednoduše posunete nosítko směrem dolů a miminko můžete nosit směrem k vám či čelem ven (od 5 měsíců).
 • U ještě větších dětí pak můžete volit mezi nošením na hrudi nebo na zádech.

Samozřejmostí jsou u tohoto modelu měkce polstrované ramenní pásy a bederní, díky kterým se váha dítěte rozloží rovnoměrněji. Ergonomický tvar spolu s měkce polstrovanou sedací částí, vnějšími švy a nastavitelnými otvory pro nohy doplňuje přednosti tohoto nosítka. Robustní a vysoká opěrka na hlavičku poskytuje dostatečnou oporu krční páteři. Může být ohnuta, pokud zrovna chcete nosit dítě otočené směrem ven.

Pro koho je vhodné nosítko BabyBjörn One?

Nosítko BabyBjörn One je vhodné pro novorozence do přibližně 3 let věku s minimální váhou 3,5 kilogramu a výškou 53 cm. Maximální váha je 15 kg, cca 100 cm.

Materiálové složení

 • 100% polyester.
 • Podšívka je vyrobena ze 100% polyesteru.
 • Podpěrný zip 100% bavlna.
 • Všechny textilní části jsou testovány a schváleny dle normy Oeko-Text Standard 100, třída 1. Materiál neobsahuje žádné nebezpečné substance a látky, které by mohly způsobovat alergie.

Nosítko BabyBjörn One lze prát v pračce na 40°C.

Vlastnosti a výhody v bodech

 • 4 pozice nošení - vepředu i na zádech.  Můžete si vybrat pozici, která nejlépe vyhovuje vám a vašemu dítěti: tváří dítěte obrácenou k Vám (dvě možnosti výšky v závislosti na věku dítěte), zády k Vám a na Vašich zádech.
 • Integrovaná vložka pro novorozence. Nosítko ONE nabízí možnost nosit vaše dítě ve dvou různých výškách. Vyšší pozice se doporučuje pro novorozence s váhou min. 3,5 kg. Dítě je pak výše, v blízkosti Vaší tváře. Spodní část je určena pro starší děti. Správná pozice bez ohledu na věk je taková, kdy můžete políbit dítě na hlavičce.
 • Ergonomická poloha nohou. Šířka předního panelu je plně nastavitelná pomocí speciálních zipů s polohovým zámkem. Díky tomu nosítko dítětěti zaručuje pohodlnou a ergonomickou polohu kyčlí.
 • Měkké polstrování ramenních popruhů zajišťuje nejvyšší komfort nošení. Mimořádně tlustá a měkká výplň ramenních popruhů zajišťuje bezprecedentní komfort nošení i pro Vás.
 • Pohodlný bederní pás. Široký, zesílený bederní pás rozkládá rovnoměrně hmotnost ditětě a zaručuje vynikající ergonomii při nošení.
 • Nastavitelná a vyšší opěrka hlavy. Opěrka hlavy poskytuje potřebnou ochranu pro novorozené dítě. Poskytuje podporu pro krk dítěte v období, kdy svaly ještě nejsou dostatečně vyvinuty k tomu, aby udržely hlavu ve svislé poloze. Podpora je užitečná také tehdy, když starší dítě v nosítku usne. Opěrku lze snadno sklopit, aby staršímu dítěti nebránila ve výhledu.
 • Nošení staršího dítěte na zádech. Když dítě zesílí, je pohodlnější jej nosit na zádech. Na zádech doporučujeme nosit dítě starší 12 měsíců. 
 • Hip-friendly (kyčlím-přátelské) nosítko. International Hip Dysplasia Institute (Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu) potvrdila, že BabyBjorn ONE ergonomické nosítko poskytuje zdravou polohu pro boky dítěte. Boky dítěte jsou správně podepřeny a drženy v optimální poloze, přičemž nohy směřují ven. To přispívá k správnému rozvoji kyčelního kloubu, což je důležité v prvních měsících života dítěte.
 • Materiály vhodné pro děti. Všechny materiály použité na nosítku  BabyBjorn ONE jsou pro dítě bezpečné. Byly testovány a splňují požadavky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 Class I. To znamená, že neobsahují škodlivé látky a alergeny.
×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU