Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Fusak do kočárku

ELODIE DETAILS
Žádný jiný produkt v naší nabídce se v průběhu let nestal tak propracovaným a inovovaným jako naše fusaky.
Doprava zdarma
3 550 Kč

Skladem

Dokonalý na plynulý přechod z interiéru do exteriéru. Odepnutím nebo zapnutím spodních zipů ho můžete proměnit z overalu v pohodlný fusak. Dvojité zipové otvory nad hrudníkem umožňují rychlý přístup a kromě toho i jednoduchý způsob regulace tělesné teploty dítěte. Zjednodušené cestování v chladném podnebí

Žádný jiný produkt v naší nabídce se v průběhu let nestal tak propracovaným a inovovaným jako naše fusaky. Není překvapením, že ti, kdo si jej koupili, oceňují perfektní výběr materiálů a vynikající pozornost k detailům.

Vnější polyamidová látka je ošetřena bionickou úpravou RUDOLF. Tento novátorský způsob výroby vodě a špíně odolných látek napodobuje krystalové struktury nacházející se v přírodě a tak nám pomáhá snižovat dopad na životní prostředí.
 
Svrchní materiál:
• 100% polyamid

Vnitřní materiál:
• polyester