Háčkované chrastítko na dřevěném kroužku

649 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Háčkované chrastítko na dřevěném kroužku – Dragon

Ručně háčkované dračí chrastítko na dřevěném kroužku, vyrobené z organické bavlny s výplní z recyklovaného polyesteru. Dráček patří ke kolekci Sebra Dragon Tales – příběhy o rytířích a dracích.

Toto chrastítko ve tvaru draka je ručně háčkované z organické bavlny. Uvnitř má malou rolničku, která při zatřesení chrastítkem vydává zvuk. Kromě toho je chrastítko naplněno měkkým recyklovaným polyesterem, který je uzavřen v malém látkovém sáčku, což zabraňuje tomu, aby se náplň dostala ven skrz přízi. Dráček je připevněn k dřevěnému kroužku, který je z poloviny zakrytý háčkovaným materiálem, takže vypadá jako jeho horní část těla, na které byla připevněna i dračí křídla.

Dřevěný kroužek je tvarován tak, aby ho dítě mohlo snadno držet v ruce.

Drak má zelenou barvu s tmavě modrými a černými detaily.

Na téma Dračí příběhy
Díky malým příběhům je dítě pozváno do skutečného dračího vesmíru. Dítě se zde setká s lesními draky, hradními draky, létajícími draky, hladovými draky a draky chrlícími oheň. Spolu s každým svým věrným rytířem draci prozkoumávají zasněžené vrcholky hor, pomalu tekoucí potoky, hluboká modrá lesní jezera a vybuchující sopky. Prožívají dobrodružství, navštěvují vesnice a hrady. Dračí příběhy jsou malé příběhy o přátelství, o tom, že spolu dokážeme žít i přes velké rozdíly, a o touze poznávat a objevovat nové kraje.

Chrastítko bylo navrženo v Dánsku a je vyrobeno ručně, takže každý kus je jedinečný a má své kouzlo.

Ideální nápad na dárek pro první návštěvu novorozence.

O organické bavlně
Příze v tomto výrobku je vyrobena z organické bavlny – tato volba byla učiněna s cílem snížit ekologickou stopu výrobku. Pěstováním organické bavlny lze snížit nebo eliminovat mnoho dopadů na životní prostředí spojených s produkcí bavlny.

O výplni z recyklovaného polyesteru
Výplň je vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru z plastových lahví, které byly sebrány a vyčištěny, poté byly rozdrceny, znovu roztaveny a přeměněny na nová, recyklovaná vlákna. Plastové lahve tak dostávají nový život, místo aby skončily jako odpad. 

Vlastnosti:
Materiál: 100 % organická bavlna, polyesterová recyklovaná výplň, dřevěný kroužek
Rozměry:
Šířka 9 cm
Výška 11 cm

Pokyny pro čištění: Očistěte hadříkem

POZOR! Chraňte před ohněm