Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Láhev Růžová 260ml Natural (PP

AVENT
Akce
Běžná cena 299 Kč
Akční cena 239 Kč

Skladem

AVENT Láhev Natural 260 ml Růžová (PP)

Balení obsahuje novorozenecký dudlík se 2 otvory a průhledné víčko.
Přirozený způsob krmení z lahve - vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností, novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve.
Přirozené přilnutí a sací reakce - nová láhev má speciálně navržený dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí, pomáhá snadněji kombinovat kojení a krmení z lahve. Její přirozený tvar pomáhá dítěti nadále přirozeně pohybovat jazykem a využívat sací reflex jako při kojení, dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.
Jedinečné komfortní lístky - inovovaný dudlík obsahuje speciálně navržené měkké pohodlné lístky, které zvyšují flexibilitu a minimalizují riziko nepřisátí. Krmení je ještě více přirozené a pohodlné.
Pokročilý anti-kolikový systém - dvěma ventily prochází vzduch do lahvičky, nikoliv do bříška dítěte, tím je zajištěno nepřerušované spokojené krmení, klinické studie prokazují, že láhve AVENT značně snižují koliku.
Jednoduché používání a čištění - nově navržené širší hrdlo lahve umožňuje snadné plnění a čištění. Skládá se pouze z pár dílů pro rychlou a jednoduchou montáž.
Přirozený, snadno uchopitelný tvar - snadné držení a uchopení ve všech směrech, dokonce i v dětských ručičkách.
Těsně přiléhající víčko zabraňuje vylévání obsahu lahvičky a není tedy třeba použít těsnící víčka.

Více informací
Výrobce AVENT
Kód výrobku AVE051055
Kolekce  
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Láhev Růžová 260ml Natural (PP
Vaše hodnocení
Dotaz na produkt Láhev Růžová 260ml Natural (PP