Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Matrace Jona 120x60cm

Doprava zdarma
2 319 Kč

Matrace Jona patří do kolekce "Standard". Všechny matrace jsou vyrobeny v Německu.

 

- je vhodná pro alergiky

- matrace má snímatelný potah, který lze prát do 60oC na jemný cyklus

- Fresh & Dry

- jádro matrace je studená pěna - Noppen profil

- pěna na dětské straně

- fixní podélný okraj matrace

Dvojí větrání

- Noppen profil na vrcholu matrace

- vertikální větrání

- 36% bavlny, 30% polyesteru, 34% polyamidu

 

Rozměry:

- Baby matrace Jona 60 x 120 x 10 cm

 

Správné matrace pro zdravý spánek a vývoj páteře miminka, vyrábí už 50 let německá firma JULIUS ZÖLLNER. Jádra matrací od firmy Julius Zöllner jsou vyrobena z prodyšných materiálů: studená pěna, polyesterové netkané textilie a moderní distanční tkanina, která podporuje cirkulaci vzduchu. Tyto matrace jsou pravidelně testovány v Norimberku na znečišťující látky a nesou označení Öko-Tex. 

Matrace od firmy Julius Zöllner dá miminku dostatečnou potřebu pro jeho zdravý vývoj a pro jeho zdravé spaní. Matrace mají vertikální děrování, horizontální vzduchové kanály spletité pěny na dětské straně, díky tomu má Vaše dítě pohodlí, které zabraňuje deformaci páteře.

Za rizikový faktor pro syndrom náhlého úmrtí kojence jsou necirkulující matrace, které můžou plesnivět a tím jsou pro vaše miminko velmi nebezpečné.

 

Fresh & Dry

Inteligentní funkční materiál, který absorbuje vlhkost a rychle uvolňuje zpět do okolního prostředí. Zabraňuje vlhkosti, aby nepronikla do jádra, tím je matrace dobře chráněna. Riziko vzniku plísní je výrazně snížena. Fresh & Dry schne velmi rychle, dobré spací prostředí je zajištěno za všech okolností. Potah je snímatelný a pratelný na 60 ° C. (Skládá se z 36% bavlny, 34% polyamid, 30% polyester)