Nosič Shelter mesh

Chcete se vyhnout složitě vypadajícímu nosítku se spoustou popruhů a přezek, ale hledáte něco jiného než nošení miminka v šátku? Pak se vám bude určitě líbit nosítko Shelter od firmy Lodger.
 Prodej ukončen

Proč nosítko Shelter Mesh?

- můžete jej používat jako babyvak, nosítko i fusak
- poslouží Vám celých 18 měsíců
- Vaše díte se do něj pohodlně uvelebí
- je prověřené v mnoha zátěžových a bezpečnostních testech

Nosítko pro novorozence i roční děti
Jak nejlépe zvolit nosítko, které se hodí právě pro Vaše dítě? Nevyberete takové, které je příliš malé, nebo naopak velké? Vyhněte se výběru úplně a pořiďte si víceúčelový Shelter, ve kterém můžete nosit děti od narození až do 18 měsíců věku. Shelter je dostatečně prostorný a pomocí stahovacích šňůrek jej snadno přizpůsobíte velikosti dítěte.

Babyvak pro miminka
Nejmenší děti je potřeba nosit jen ve vodorovné poloze, abyste zajistili tolik potřebnou oporu páteře a hlavy. Až do té doby, než bude Vašemu dítěti 5 měsíců, proto můžete Shelter používat jako babyvak, ve kterém bude Vaše dítě pohodlně ležet.

Nosítko na bok pro větši děti
Jakmile se Vaše dítě naučí samo sedět, můžete jej do Shelteru začít usazovat a budete jej nosit na boku.Tato poloha je vhodná pro všechny děti mladší osmnácti měsíců. Dítě máte stále v náručí, aniž byste měli plné ruce nebo Vás po chvíli začala bolet záda, a navíc může Vaše dítě sledovat dění kolem sebe a objevovat svět.

Shelter se hodí i do autosedačky
Rozhodnete-li se pořídit si nosítko Shelter, určitě oceníte skutečnost, že skvěle nahradí fusak do autosedačky. Stačí rozepnout sponu nosítka a uložit dítě i v nosítku do auta, nastupování do auta a vystupování z něj se proto obejde bez zbytečného buzení Vašeho dítěte. Shelter je bezpečné používat v jakékoliv autosedačce kategorie 0+.

Materiál

U kapuce a v dolní části je nosítko vyrobeno z materiálu mesh, který je elastický a prodyšný. Uvnitř nosítka je pak měkká bavlna, která je příjemná na doteknedráždí dětskou pokožku a výborně saje pot.

Důležité údaje
- dítě nošené v nosítku musí vážit minimálně 3,5 kg
- maximální nosnost při použití ve vodorovné poloze je 8 kg
- maximální nosnost při použití na boku je 12 kg