Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Prodejny Po-Pá 14:00-18:00 h (pouze výdej zboží pro e-shop) (více) Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp.

Odsávačka Ergonomic 2

Na tento produkt nebo některou z jeho variant se nevztahuje sleva 15 %
349 Kč

Skladem – ihned k odeslání

BABY-VAC Odsávačka nosních hlenů Ergonomic 2

Odsávačka nosních hlenů s čisticím kartáčkem připojitelná na vysavač.

  • rychlá, účinná a pohodlná
  • bezpečná i pro novorozence
  • kvalita certifikovaná TÜV


Jednou z nejčastějších chorob dětí a batolat je rýma. Problémem je, že malé dítě není schopné vysmrkat si nos jako dospělý člověk a trvá nějakou dobu než se naučí dýchat ústy. V nosu nahromaděné hleny ztěžují dítěti dýchání, způsobují nepříjemné pocity a mohou vést k závažným chorobám ucha, horních a dolních cest dýchacích. Proto je velmi důležité dbát na odstraňování hlenů a uvolňování nosních dutin. K tomuto účelu nejlépe poslouží dětská odsávačka Arianna Baby-Vac 2 Ergonomic připojitelná k běžnému vysavači. Samotné odsávání nemůže nahradit odborné lékařské vyšetření. Příčiny stékání hlenů musí určit dětský lékař. Pravidelné odsávání hlenů je jenom doplněním odborné léčby a slouží k prevenci dalších zdravotních komplikací.

Obsah balení:

  • odsávačka
  • 2 kusy nástavců
  • čisticí kartáček