Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Přebalovací batoh George

Doprava zdarma
2 050 Kč

Skladem

Babymel batoh a přebalovací taška
George Navy/Black


Unisex, všestranný, lehký batoh George Babymel je vyroben z odolné látky proti vodě s kontrastním obložením z PU kůže. Tento elegantní batoh má velké množství organizovaných kapes. Vnější kapsy: 1 velká přední na zip pro větší bezpečnost a rychlý přístup, 1 boční Easy-Wipes pro snadné/rychlé vytahování ubrousků, 1 boční na tekutiny nebo drobnosti, 1 nenápadná v zadní části. Vnitřní kapsy: 1 polstrovaná kapsa na notebook, 2 Izolované na láhve - udržuje tekutiny teplé nebo vychlazené po dobu až čtyř hodin a 2 elastické na drobnosti. Přebalovací podložku lze práv v pračce. Polstrované ramenní popruhy jsou vybaveny pásky s integrovanými úchyty pro bezpečné uchycení ke kočárku.Přebalovací batoh Goerge dokonale splňuje požadavky funkčního batohu, tak přebalovací tašky