Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Přední cyklosedačka s adaptérem

Doprava zdarma
1 430 Kč

Díky této sedačce sedí ti nejmenší v první řadě. Ve vysoké pozici na kole mohou vidět cokoliv před sebou a to vše komfortně blízko Vás.

Nejlepší pozice na kole pro nejmenší dobrodruhy. Holandský design sedačky má ergonomický jemně zaoblený tvar, jemné výplně na ramenou a jemný vodě odolný polštář pro lepší komfort. Pro Váš komfort, sedačka se dá pomocí přibaleného instalačním setu upevnit během  5 minut. Stačí nastavit opěrky a řemínky na nohou, zapnout bezpečnostní přezky pomocí jedné ruky a můžete vyrazit!

Urban Iki přední sedačky jsou vhodné pro každé standardní kolo. Montážní materiály se dodávají se všemi sedačkami Urban Iki bez nutnosti dokupovat další komponenty! Na montážním bloku, který slouží k montáži přední sedačky, se snadno upevní ochranné sklo s UV filtrem. Držák, který je k dispozici také jako příslušenství, je možné upevnit na sedačku Urban Iki.
Při zakoupení sedačky je součástí barevný set a adaptér.
Sedačka je navržena a testována pro převážení dětí ve věku od 9 měsíců do 3 let o hmotnosti do 15 kg.

*Použití pro děti do 1 roku je třeba konzultovat s pediatrem.

Odpovídá přísným bezpečnostním normám (DIN EN 14344). Získala certifikát TÜV.