Podložka Summer Seat Liner

THULE
Podložka do kočárku Thule Summer Seat Liner Alaska je lehká, prodyšná vložka, navržená tak, aby udržela vaše dítě v pohodlí v horkém počasí.
Číst dále
1 490 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Podložka do kočárku Thule Summer Seat Liner Alaska je lehká, prodyšná vložka, navržená tak, aby udržela vaše dítě v pohodlí v horkém počasí. Podložka Thule Summer Seat Liner Alaska je určená pro kočárky Thule Spring, Thule Sleek, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double.

Letní podložka do kočárku Thule Summer Seat Liner Alaska je extra lehká prodyšná podložka, udržující vaše dítě v pohodlí i v letních horkých dnech. Podložka je určena do kočárků Thule Spring, Thule Sleek, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double.

Podložka do kočárku Thule Summer Seat Liner Alaska

Nepostradatelným doplňkem do kočárku především v letních horkých dnech je extra prodyšná podložka, která zajistí optimální cirkulaci vzduchu a zajistí příjemné sezení vašeho miminka i většího dítěte v kočárku při dlouhých procházkách. Letní podložka oživí vzhled sportovního kočárku Thule a díky extra prodyšné funkci poskytne dítěti větší komfort.

Podložka do kočárku Thule Summer Seat Liner Alaska je navržena v módním šedém provedení, která je speciálně navržena našimi designéry tak, aby udržela vaše dítě v pohodlí v horkém počasí. Podložka Thule Summer Seat Liner Alaska je určená pro kočárky Thule Spring, Thule Sleek, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double.

Přizpůsobivá podložka do kočárku

Přizpůsobivá podložka do kočárku podtrhne sportovní styl kočárků thule. Hlavní strana je vyrobena z rychleschnoucího materiálu vysoké kvality. Lehký design, který se snadno vejde na sedadlo kočárku. Letní podložku lze prát v pračce pro snadné čištění. Snadná instalace a hodí se pro všechny kočárky Thule a chrání jej před politím a dalšími nečistotami.

Specifikace podložky Thule Summer Seat Liner Alaska

 

Prodyšné materiály a tkaniny odvádějící vlhkost pro maximální pohodlí
Provedení umožňující obrácení umožňuje dva způsoby použití se dvěma funkcemi
Lehké provedení, které lze snadno umístit na sedačku kočárku
Možnost praní v pračce
Snadná montáž a možnost upevnění na všechny kočárky Thule
Ochrana vašeho kočárku Thule před rozlitím tekutin nebo nehodou