Silikonová miska s víkem

859 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Silikonová miska s víkem – Vintage rose

Silikonová miska s víkem a velkou přihrádkou – ideální talíř pro servírování a uchovávání potravin, který lze používat v mikrovlnné troubě. Ve tvaru klasického slona Fanto od společnosti Sebra a krásném růžovém odstínu- Vintage rose.

Fanto je ikonický design od společnosti Sebra, slon, který v roce 2020 oslavil 10. výročí.

Stolování se slonem Fanto
Praktický silikonový talíř a zároveň miska usnadňuje servírování, skladování a ohřívání pokrmů – domácích jídel a kaší. Talíř je vhodný do mrazničky, chladničky (max. minus 40 stupňů) a mikrovlnné trouby (max. 230 stupňů), takže jídlo vašeho dítěte nebo jiné pokrmy lze snadno a rychle ohřát. Umožňuje přípravu nebo skladování jídla, například když přijde hlídání a vy potřebujete lehké večerní jídlo. Už žádné nesčetné nádoby na uchovávání různých potravin – zde máte vše pohromadě, a dokonce přímo na talíři, takže servírování jídla je rychlé a snadné. Talíř lze samozřejmě použít i na odpolední svačinky, jako jsou plátky ovoce, sýr a rozinky. Po snědení jídla můžete talíř jednoduše vložit do myčky nádobí.      

Vlastnosti:
Materiál: 100 % silikon
Doporučený věk: 4 + měsíců
Rozměry:
Délka 26 cm
Šířka 19 cm
Výška 3 cm
Bez BPA, ftalátu, formamidu  (PVC)
Počet předmětů v balení 2

Vhodné do mrazícího boxu i mikrovlnné trouby.

Pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte. UPOZORNĚNÍ! Výrobek používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení výrobek vyhoďte. Před podáváním vždy zkontrolujte teplotu pokrmu.

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm

Pokyny k čištění: Výrobek je vhodný pro mytí v myčce na nádobí (do 65, umístěte do horní přihrádky). Před prvním použitím výrobek vyčistěte.
Společnost Sebra podléhá kontrole Dánské veterinární a potravinářské správy, protože prodává talíře, misky, hrníčky a příbory – všechny jsou známé jako materiály přicházející do styku s potravinami.

Společnost Sebra má v současné době nejlepší možnou dánskou známku kvality z hlediska bezpečnosti potravin. Nejnovější inspekční zprávu naleznete zde:  https://www.findsmiley.dk/127410