Silikonový tácek Fanto

499 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Skladem

Silikonový tácek Fanto – Elephant grey

Silikonové prostírání ve tvaru ikonického slona Fanta- ideální prostírání pro všechna jídla, v Elephant grey odstínu.

Ikonicky design sloníka Fanta
Fanto je ikonický design od společnosti Sebra Interior – slon, který v roce 2020 oslavil 10. výročí.

Roztomilá silikonová podložka zajistí, že se každodenní nehody s jídlem nedostanou do kontaktu s jídelním stolem. Protiskluzová podložka prostírání funguje na většině hladkých ploch bez textury. Prostírání lze snadno opláchnout, ale lze jej mýt i v myčce nádobí.

Výrobek je vyroben z potravinářského silikonu. Výrobek je označen symbolem sklenice a vidličky, což znamená, že výrobek splňuje požadavky na materiály určené pro styk s potravinami.

Vlastnosti:
Materiál: 100 % silikon
Doporučený věk: 4 + měsíců
Rozměry:
Délka 43 cm
Šířka 33 cm
Výška 0,4 cm
Bez BPA, ftalátu, formamidu  (PVC)

Vhodné do mrazícího boxu i mikrovlnné trouby.

Pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte. UPOZORNění! Výrobek používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení výrobek vyhoďte. Před podáváním vždy zkontrolujte teplotu pokrmu.

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm
Pokyny k čištění: Výrobek je vhodný pro mytí v myčce na nádobí (do 65 stupňů, umístěte do horní přihrádky). Před prvním použitím výrobek vyčistěte.
Společnost Sebra podléhá kontrole Dánské veterinární a potravinářské správy, protože prodává talíře, misky, hrníčky a příbory – všechny jsou známé jako materiály přicházející do styku s potravinami.

Společnost Sebra má v současné době nejlepší možnou dánskou známku kvality z hlediska bezpečnosti potravin. Nejnovější inspekční zprávu naleznete zde:  https://www.findsmiley.dk/127410