Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Lednové slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

NUVITA
Ultrazvukový zvlhčovač a ionizátor se studenou párou a technologií stříbrných iontů
Doprava zdarma
1 590 Kč

Skladem – ihned k odeslání

Váš dům bude zdravější

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu od Nuvity přináší novou technologii iontů stříbra, která v místnosti nejen zvlhčuje vzduch, ale zároveň ho i čistí. Ionty stříbra mají potlačující účinek na růst bakterií. Proto se tím způsobem zvlhčuje vzduch hygieničtěji. Což prospívá nejen dětem, ale celé rodině.

Čistý a vlhký vzduch zlepšuje dýchání a usnadňuje relaxaci

Zvlhčovač vzduchu má v sobě 2 filtry. Filtr se stříbrnými ionty vylučuje z vody zdraví škodlivé choroboplodné zárodky a bakterie. Keramický filtr pak vodu dále čistí a přeměňuje ji na páru. Tato emise velmi jemných, čistých a vlhkých částic ve vzduchu zlepšuje dýchání a usnadňuje relaxaci.

Tichý pomocník, který funguje bez přestání až 9 hodin

Tento spotřebič je velmi tichý a lze ho používat v ložnici bez rušení spánku. Přičemž jediné tlačítko ovládá všechny funkce a umožňuje jeho velmi jednoduché použití. Objem nádrže 2 litry mu pak zajistí dlouhou výdrž – až 9hodinový nepřetržitý provoz. Jakmile v nádržce dojde voda, přístroj se automaticky vypne.

Přednosti zvlhčovače v kostce

•  Ionty stříbra zamezují růst bakterií, zvlhčují a čistí vzduch
•  Součástí jsou 2 filtry: filtr se stříbrnými ionty a keramický filtr
•  Studená mlha má nastavitelný průtok
•  Obsah vodní nádržky 2 litry zaručuje nepřetržitý 9hodinový provoz
•  Tichý chod a jednoduché použití 
•  Automatické vypnutí, když v nádržce dojde voda