Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Milí zákazníci, z důvodu inventury bude prodejna FunBaby v Modřicích ve dnech 21. –22. ledna 2020 uzavřena. V těchto dnech nelze vyzvednou ani osobní odběry z eshopu. Děkujeme za pochopení.

Via zásobníky 10ks

AVENT
Ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku.
459 Kč

Skladem - ext. sklad

AVENT Via zásobníky 10 ks

Sterilně balené Via pohárky a znovu použitelná pevná víčka se závitem jsou ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku.
Via pohárky jsou velmi variabilní a dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky Avent. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka Philips Avent. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením tímto mlékem si jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem.
Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, Via pohárky jsou připraveny pro uskladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete Via pohárky vyhodit nebo opět použít.

Balení obsahuje

10 sterilně zabalených VIA pohárků (180 ml)
10 VIA víček
2 VIA adaptéry na okamžité krmení