Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

BABY JOGGER

Baby Jogger

Vydejte se běhat i se svým miminkem. Kočárky značky Baby Jogger vám to umožní. Jsou lehké, skladné a vhodné do každého terénu.

 

Baby Jogger – kočárky do každého terénu

S narozením děťátka se mnohé mění, nicméně to neznamená, že se musíte vzdát sportování. Jen je potřeba najít takový kočárek, díky kterému budete moct běhat i se svým malým raráškem. Kočárky značky Baby Jogger jsou právě tomuto uzpůsobené.

Jejich konstrukce je lehká a snadno se skládá jednoduchým zatažením za pásek. Jsou vhodné do každého terénu a vyráběné z prvotřídních materiálů. Všechny produkty navíc disponují řadou certifikátů kvality a garantují maximální bezpečnost.

Ačkoli jsou kočárky Baby Jogger v České republice relativní novinkou, značka vznikla již před 25 lety v USA. Značku založil novinář, který se chtěl věnovat synovi a zároveň milovanému běhu. Od té doby udávají kočárky této firmy směr na trhu.

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Nastavit sestupně
 1. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Kočárek Summit X3
  13 690 Kč
  Kočárek Baby Jogger SUMMIT X3, lze směle označit za tříkolový kočárek pro nejnáročnější rodiče.... Dozvědět se více
 2. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Kočárek City Mini Zip
  od: 5 094 Kč
  Kočárek City Mini ZIP reprezentuje lehké a nejmenší sportovní kočárky Baby Jogger se středovým skládáním... Dozvědět se více
 3. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Kočárek City Elite
  13 990 Kč
  Kočárek Baby Jogger CITY ELITE lze označit za jednu z nejpraktičtějších tříkolek na trhu.Luxus, komfort,... Dozvědět se více
 4. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Adaptér Römer na kočárek City Versa
  od: 599 Kč
  Adaptér umožňující uchycení autosedačky Britax Römer Baby-Safe do konstrukce kočárku City Select / City Versa... Dozvědět se více
 5. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Hluboká korba Deluxe
  6 190 Kč
  Hluboká korbička Baby Jogger Deluxe je kompatibilní s kočárky Baby Jogger City Mini, City Mini 4 kola, City Mini... Dozvědět se více
 6. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Madlo City Mini Zip
  769 Kč
  Bezpečnostní madlo pro dítě ke kočárku Baby Jogger City Mini Zip. Dozvědět se více
 7. Nyní nedostupné
  BABY JOGGER
  Kočárek Vue Lite, Cherry
  4 390 Kč
  Vícefunkční kočárek Vue Lite s přehazovacím sedákem je novinkou na českém trhu. Dozvědět se více
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Nastavit sestupně