Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

BabySense

Mějte klidné spaní díky monitorům dechu BabySense, které ohlídají vaše miminko za vás. Spoléhají se na ně tisíce nemocnic, spolehněte se na ně i vy.

 

BabySense – špičkové monitory dechu

Výrobky BabySense pomáhají již více než 25 let zajišťovat klidné spaní rodičům i jejich miminkům.

Linie BabySense náleží pod ochrannou známku společnosti HiSense a v oblasti zdravotní monitorovací technologie patří mezi špičku svého oboru. Veškeré produkty splňují přísné požadavky jak rodičů, tak zdravotních institucí, můžete se tedy spolehnout na jejich kvalitu.

Nejpopulárnější monitor dechu BabySense ohlídá vaše miminko za vás, zatímco se budete věnovat jiným činnostem v domácnosti. Pyšní se statusem zdravotnické pomůcky a je hojně využívaný v nemocnicích celého světa.


Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Nastavit sestupně
 1. BABYSENSE
  Monitor dechu 7
  2 970 Kč
 2. BABYSENSE
  Monitor dechu II Pro
  2 970 Kč
 3. BABYSENSE
  Monitor dechu I Pro
  2 570 Kč
 4. Nyní nedostupné
  BABYSENSE
  Video Baby Monitor, V65
  5 970 Kč
  Tento prémiový produkt od izraelského výrobce Hisense představuje komfort pro Vás i Vaše miminko. Špičkový... Dozvědět se více
 5. Nyní nedostupné
  BABYSENSE
  Video Baby Monitor, V43
  3 970 Kč
  Videochůvička Babysense V43 zajišťuje plnou zákaznickou spokojenost. Pro značku Babysense je výroba produktů... Dozvědět se více
 6. Nyní nedostupné
  BABYSENSE
  Video Baby Monitor, V24R
  2 970 Kč
  Naše dětská chůvička Babysense je vybavena 2,4 palcovým vysoce kvalitním barevným LCD displejem propojeným... Dozvědět se více
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Nastavit sestupně