Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Boboli

Dětské oblečení by mělo vydržet nějaké to skotačení a zároveň být pohodlné, kvalitní a slušivé. Objevte přesně takové od značky Boboli.

 

Boboli – oblečte své dítko od hlavy až k patě

Dětské oblečení by nemělo být jen stylové, barevné a hezké, ale především by mělo vydržet i nějaké to dovádění venku a všechny skopičiny, do jakých se často malí raubíři pouští. Španělská firma Boboli šije přesně takové, a to už od roku 1984. Její kolekce jsou plné hravosti, barev a rozpustilých potisků, přitom jsou ušité z kvalitních materiálů, díky kterým padnou dítku jako ulité a ono je nebude chtít svléknout – uvidíte sami.

V nabídce značky naleznete oblečení pro dítka od novorozeneckého věku až do 16 let. Vyberte si ze stylových triček, kvalitních mikin, pohodlných kalhot a sukní, legín, overalů, tepláků, svetrů, bund, rukavic, bot a spousty dalších kousků, kterými oblečete svou malou ratolest od hlavy až k patě.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.