Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Aktuální informace ohledně provozní době prodejen, e-shopu a zasílání reklamací získáte ZDE.

BOLA

Bola

Vyberte si šperk, který bude svým tichounkým zvoněním uklidňovat vás i vaše miminko. Těhotenské rolničky Bola jsou vyráběné v Mexiku a každá je unikát.

 

Bola – šperky pro maminky i jejich miminka

Věděla jste, že je vaše miminko schopné už ve dvacátém týdnu těhotenství slyšet a rozeznat váš hlas, tlukot srdce i jiné zvuky? Ty jej pak po narození uklidňují a připomínají mu bezpečí, jaké cítilo během měsíců ve vašem bříšku. Stejně tak je děťátko schopné slyšet zvonivou melodii šperku Bola, malé rolničky, kterou nosí budoucí maminky na Bali a v Mexiku na dlouhém řetízku na krku tak, aby se odrážel od bříška a jemně se na něm pohupoval. Tichý a příjemný zvuk prcka uklidní a bude jej uklidňovat i poté, co už bude dávno na světě.

Šperky značky Bola jsou originální a vyráběné v Mexiku. Kromě uklidnění miminka plní také estetickou funkci – nastávající maminku zdobí jedinečný a překrásný šperk, který je naprosto dokonalým dárkem.

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně
  1. Nyní nedostupné
    BOLA
    Hudební přívěšek, Fuchsia
    Běžná cena 499 Kč
    Akční cena 399 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Nastavit sestupně