Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

Cik Cak

Přichyťte si ke kočárku přebalovací tašku nebo třeba kabelku díky stylovým a vkusným úchytům Cik Cak, které jednoduše připnete na madlo kočárku.

 

Cik Cak – stylové úchyty na kočárky

Ačkoli mají dnes kočárky mnoho úložného prostoru, mít ho o něco navíc nikdy neuškodí, obzvláště pak, když vám díky němu zůstanou volné ruce a vy se můžete naplno věnovat svému děťátku. I proto vznikla česká značka Cik Cak, která se specializuje na úchyty na kočárky. Ty díky suchému zipu snadno upevníte na jakékoli madlo a jejich nosnost je 20 kg. Velkým benefitem je také velmi atraktivní provedení, takže se i takto zdánlivě obyčejná věc snadno stane vkusným doplňkem.

Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení, nechybí samozřejmě ani klasická černá či hnědá kůže. Barvy samotných karabin jsou zlatá, stříbrná či mosazná. Vsaďte si na tento praktický a elegantní doplněk, díky kterému uchytíte ke kočárku třeba přebalovací tašku nebo kabelku.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.