Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

JABLOTRON

Jablotron

Česká firma Jablotron se začala specializovat také na chůvičky a monitory dechu a jde jí to na výbornou. Přesvědčte se sami třeba na monitoru dechu Nanny.

 

Jablotron – nechte hlídání miminka na videochůvičce

Hlídání dětí už dnes není jen na rodičích. Chytré videochůvičky a monitory dechu dají na váš malý poklad pozor, zatímco ho nebudete mít zrovna na očích.

Stačí jen mít u sebe přenosnou obrazovku a můžete si v klidu oddechnout, a přitom mít miminko stále pod dohledem. Monitor dechu Nanny české firmy Jablotron hlídá nádechy miminka a v případě jakékoli zástavy vás vždy spolehlivě a okamžitě přivolá. Jedná se navíc o zdravotnický produkt s certifikací, který využívají také v nemocnicích.

Společnost Jablotron zužitkovala své mnohaleté zkušenosti v oblasti alarmů a bezpečnostních zařízení. Díky tomu se můžete spolehnout, že jejich videochůvičky ohlídají vaše děťátko za vás.

Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Nastavit sestupně