Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Love to Dream

Kvalita spánku je pro zdravý vývoj dětí klíčová. Dopřejte svému miminku spaní v té nejpřirozenější poloze – jako u maminky v bříšku.

  

Love to Dream – pro sladký spánek našich nejmenších

 

Společnost Love To Dream založila Hana-Lia Krawchuk, která je milující maminkou malého Eliáše. Brzy po jeho narození zjistila, že chlapeček má problém s klidným a dlouhým spánkem. Nic, co vyzkoušela, nefungovalo. Časem však odpozorovala, že novorozenec spinká mnohem lépe, když má ručičky blízko tváře. Rozhodla se tak, že si sama vyrobí speciální zavinovačku, která umožnila mít dítěti ručičky nahoře. A tak se zrodily produkty Love To Dream.

 

Zavinovačka vychází z třífázového rytmu spánku. Pro novorozence je určena zavinovačka, která dítěti umožní zaujmout stejnou polohu jako v děloze maminky. Pro větší děti potom rostoucí zavinovačka, která podporuje zdravý růst. A pro největší je určen spací pytel, který zatočí s odkopáváním peřinky.

Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Nastavit sestupně