Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Maxi-Cosi

Zajistěte svému dítěti maximální pohodlí a bezpečnost v autosedačkách Maxi-Cosi. Splňují i ty nejpřísnější bezpečnostní normy a okouzlí svým designem. 

Maxi-Cosi – ty nejbezpečnější autosedačky pro děti

Ať už se chystáte na dlouhou cestu na výlet, nebo jen na krátkou vyjížďku na nákupy, je potřeba udržet prcka v maximálním bezpečí. Od toho jsou tu pro vás autosedačky nizozemské značky Maxi-Cosi, které splní i ta největší očekávání.

Firma funguje už od roku 1968 a jejím mottem je chránit to, co je vám nejmilejší. Autosedačky nejoblíbenější značky v Evropě jsou vyvíjeny ve spolupráci se světovými experty a zkušebními společnostmi. Díky neustálé kontrole a dodržování těch nejpřísnějších bezpečnostních požadavků se můžete spolehnout, že pro své dítko volíte nejbezpečnější možnost.

Na autosedačkách Maxi-Cosi oceníte nejen jejich bezpečnostní prvky, ale také velmi příjemný a nadčasový design, kterým si vás snadno získá.

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-20 z 33

Stránka
na stránce
Nastavit sestupně
 1. MAXI-COSI
  Pláštenka na autosedačku 0-13kg
  Běžná cena 412 Kč
  Akční cena 340 Kč
 2. MAXI-COSI
  Držák na pití
  Běžná cena 412 Kč
  Akční cena 319 Kč
 3. MAXI-COSI
  Základna FamilyFix
  Běžná cena 5 155 Kč
  Akční cena 3 999 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-20 z 33

Stránka
na stránce
Nastavit sestupně