Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. SLEVY až 70 % (více...) PROVOZNÍ DOBA prodejen v období nouzového stavu (zde...)

Nuk

Dudlíky a láhve se savičkou, která odpovídá tvaru maminčiny bradavky. Dejte svému miminku vše, co potřebuje pro zdravý a přirozený vývoj. 

 

Nuk – jedinečné ortodontické savičky

 

Německá značka Nuk se zabývá výrobou zdravotních dudlíků již od roku 1956, kdy byla založena. Protože v minulém století nebylo kojení příliš v módě, pro spoustu miminek mělo odchovávání s lahvičkou vážné důsledky, mezi které patřily zubní kazy, křivý chrup nebo dokonce poruchy řeči.

 

Firma Nuk tak přišla s inovativním řešením. Vymodelovali savičku přesně podle tvaru matčiny bradavky. Již celá desetiletí tak savičky Nuk přinášejí radost dětem a podporují jejich přirozený vývoj.

 

Vybírat můžete ze dvou šetrných materiálů – přírodního latexu, který je získáván ze stromu kaučukovníku, nebo z vysoce kvalitního silikonu. Kromě jedinečných dudlíků a lahviček můžete vybírat i ze široké nabídky odsávaček mléka, kosmetických a hygienických pomůcek, dětských chůviček či hraček.


Nelze najít produkty odpovídající výběru.