Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Vše, co máte na našich prodejnách rádi, je nyní online – chat s našimi experty pomocí Messengeru a videohovory přes aplikaci WhatsApp. Dále pro vás máme SLEVY až 70 % (zobrazit slevy...) Upozorňujeme na zkrácenou provozní dobu prodejen v nouzovém stavu (čtěte zde...)

Zebra&Me

Zahájili jste se svým miminkem právě období příkrmů, ale množství jednorázových kapsiček vám není zrovna po chuti? Značka Zebra&Me nabízí šikovné a ekologické řešení – opakovatelně plnitelné kapsičky na dětské příkrmy, které jsou vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, ani olovo a můžete je nechávat v mrazáku a mýt v myčce na nádobí.

Všechny výrobky Zebra&Me jsou pravidelně testované podle norem EU a proto si můžete být jistí, že kapsička bude pro miminko i po několikátém použití stále bezpečná. Kapsičky snadno poznáte díky roztomilému a barevnému designu se zebrou.


Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Nastavit sestupně
  1. Skladem
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Nastavit sestupně