V nedávných testech renomovaných organizací Stiftung Warentest a ADAC si autosedačky BABY-SAFE 5Z2 a DUALFIX 5Z odnesly ocenění "DOBRÝ." A co na nich odborníky tak nadchlo?

ADAC test dětské autosedačky

Pojďme se podívat blíže na to, co tyto autosedačky nabízejí.

BABY-SAFE 5Z2: Inovativní bezpečnost pro malé cestovatele

BABY-SAFE 5Z2 představuje nový standard v oblasti bezpečnosti pro nejmenší. Tento model nejen získal uznání za svou bezpečnost, ale je také jedním z nejlehčích na trhu. Navržen s ohledem na maximální pohodlí a bezpečnost od prvního dne života až do výšky 85 cm, poskytuje rodičům klidné srdce a malým cestovatelům maximální pohodlí.

DUALFIX 5Z: Autosedačka, která roste s vaším dítětem

Co dělat, když vaše dítě roste rychleji, než si můžete představit? DUALFIX 5Z přichází jako odpověď. S rozsahem od 61 cm až do 105 cm poskytuje pohodlí a bezpečnost, na které se můžete spolehnout. Odborníci ocenili jeho nastavitelný rozsah, což znamená, že můžete mít jistotu, že autosedačka vyhovuje růstu vašeho malého dobrodruha.

TEST ADAC- Autosedačky

FLEX BASE 5Z: Čtyři roky pohodlné jízdy

A co takhle přidat trochu flexibility do rodičovského života? S FLEX BASE 5Z můžete očekávat čtyři roky pohodlných a bezpečných cest autem. Stačí jednoduše zacvaknout BABY-SAFE 5Z2 nebo DUALFIX 5Z a využívat otočnou funkci, která usnadňuje nejen umístění a upoutání dítěte, ale také zvyšuje celkovou bezpečnost cestování.

 dualfix dětská autosedačka

Výsledek testů je jasný: tyto autosedačky nejsou jen prostředky pro bezpečné cestování, ale také přinášejí komfort a inovace do každodenního rodičovství. A co je nejlepší, s vynikajícím hodnocením DOBRÝ, můžete mít jistotu, že vaše dítě je v bezpečných rukou.