Dárky pro miminka jsou většinou to první, co nám přijde na mysli, když chceme obdarovat budoucí maminku, tu by určitě potěšilo i něco, co jí těch několik náročných měsíců usnadní a dokonale podpoří její pohodlí. Nechte se inspirovat těmito originálními a ověřenými tipy na dárek pro těhotnou ženu.

Dárek pro těhotnou kamarádku

Každá žena se ráda cítí krásná, v těhotenství si tělo a zejména kůže těhotné, prochází velkou zátěží. Co lepšího můžete kamarádce nadělit než pocit, že je krásná, a to díky správné péči o tělo. Nadělte jí například kvalitní krém proti strijím 400 ml. Důležité je, aby měl přípravek příjemnou vůni, jelikož v době těhotenství jsou budoucí maminky na vůně a pachy citlivé, tento krém od Suavinex si vaše těhotná kamarádka zamiluje. Obsahuje Asian centllan, který zvyšuje elasticitu, Indian pennyworth pro prevenci vzniku strií, Hamemelis chránící a zklidňující kůži a další úžasné pomocníky v době těhotenství a po porodu, kdy se kůže vrací zpět do normálu.

krém proti striím

Dárek pro těhotnou kolegyni

Nebojte se vyjít z davu a buďte originální. Co takhle zajistit, aby si vaše těhotná kolegyně s láskou vzpomněla na své kolegy každou noc? Nadělte budoucí mamince těhotenský Doomoo polštářek On The Go. Umožnuje použití nejenom doma, ale také na cestách. Pokud chcete jít ještě dál, zasáhněte dvě mouchy jednou ranou s Doomoo Softy multifunkční polštář. Maminkám v očekáváních je garantován úplný, jedinečný komfort během těhotenství a také během kojení či krmení děťátka z láhve.  Ruku na srdce – tohle originální překvapení z vás udělá nejlepší kolegy. 

darek pro těhotnou kolegyni 

Maličkosti, které budoucí maminku potěší

A co takhle koupit nastávající mamince rolničku? Ptáte se, co to je za vtip? Nechte nás vám vše vysvětlit – hudební přívěsky jsou originální mexický přívěsky pro těhotné ženy. Pohybem vydávají příjemné zvuky, na které si miminko v bříšku zvykne a po jeho narození ho zvuk přívěšku bola uklidní. Na e-shopu máme velký výběr, krásných designů jako třeba tuto BOLA white with heart charm krémovou rolničku se zlatým srdíčkem.

Vzpomínky jsou to nejhezčí, proto nešlápnete vedle, když nastávající mamince nadělíte fotoalbum. Pokud bude mít překrásný dětský design předčíte i zkušeného Santu Clause.

Vůni dětské kolínské můžete dopřát novopečeným rodičům s produktem domácí vůne ve spreji. Tato vůně je perfektní dárek pro těhulku, která se už nemůže dočkat, až se její domov provoní tou úžasnou miminkovskou pudrovou vůní – nadělte jí ten zážitek už o pár měsíců dříve.

dárky pro těhotnou